Katalog stron

Strony informatyczne

Kategoria Fotografia

Poniżej przedstawiamy wszystkie kategorie oraz strony znajdujące się w kategorii Fotografia.

 • Krakowski fotograf

  Szukacie dobrego fotografa na swój ślub? oferujemy Państwu wysokiej jakości zdjęcia ślubne. Fotograf ślubny z Krakowa uchwyci dla Was najważniejsze chwile w Waszym życiu. Proponujemy tak zdjęcia na łonie przyrody, jak i znakomite fotografie we wnętrzach. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, solidne wykonanie, subtelne, estetyczne fotografie i pełną terminowość. Fotograf ślubny z Krakowa zadowoli także najbardziej wymagających klientów. Nasze credo to: pomysłowo, oszczędnie, w terminie, i schludnie. Nasze fotografie wzruszą Was do łez. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

  Kategorie:
  Firmy » Fotografia
  Hobby » Fotografia
  Firmy wg branż » Usługi

  data: 20.03.2013 | adres: http://dariuszczepiel.pl | słowa kluczowe: fotograf ślub wesele fotografia kraków zdjęcia ślubne | czytaj więcej »

 • Zdjęcia panoramiczne

  W efekcie powstania cyfrowych aparatów okazało się możliwe montowanie wirtualnych spacerów. Do wyprodukowania tego typu|takich zdjęć o kącie 360 stopni oprócz aparatów z cyfrowymi matrycami potrzebny będzie również wyjątkowo szybki system komputerowy. Tego typu panorama wirtualna może znaleźć zastosowanie w celach marketingowych. Wycieczki wirtualne mogą być dystrybuowane na nośnikach DVD, jednakże najczęściej bywają zaimplementowane na witrynie www.

 • Wirtualne spacery

  Do czasu opracowania fotografii cyfrowej, panoramiczne zdjęcia montowano ze odbitek wykonanych na papierze. Po wynalezieniu cyfrowej fotografii robienie panoram dużo szybsze. Powstała też możliwość wykonywania zdjęć panoramicznych 360°. Po złożeniu dedykowanym programem paru panoram 360° można otrzymać wirtualny spacer. Istnieje też możliwość sklejenia gigapanoramy, czyli panoramy składającej się z miliarda pikseli.

 • Zdjęcia ślubne Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk

  Wojtek Wójcik profesjonalny fotograf ma sposobność zaprosić Państwa do zapoznania się z świadczonymi usługami. Pracuję na terenie wielkopolski. Przede wszystkim zajmuję się fotografią ślubną, oraz reklamową. Zapewniam całościową obsługę w dniu ślubu i przyjęcia weselnego, a także w trakcie sesji w plenerze w dowolnie wybranym czasie. Następną kategorią w jakiej czuję się najlepiej to fotografia reklamowa. W kompetentny sposób potrafię wykonać zdjęcia reklamowe produktów, opracować wirtualny spacer, lub zająć się fotografią korporacyjną firm. W zaskakujący sposób umiem uwypuklić wygląd biznesowy fotografii, z odrobinką naturalności. Proponuję wpaść na moją witrynę, gdzie znajduję się więcej danych, oraz obszerne portfolio.

 • Hosting panoram

  Jeśli tylko parasz się produkowaniem zdjęć 360° stopni a także nie dysponujesz własnym kontem internetowym do przechowywania swoich wirtualnych wycieczek, możemy ci zaproponować darmowy serwer, gdzie możesz pokazywać zrobione przez siebie wycieczki wirtualne. Jeśli kiedyś zgromadzisz odpowiednio wielką ilość zdjęć 360° stopni, będziesz mógł dopiero wtedy zastanowić się nad wykupieniem dedykowanego hostingu, na którym będziesz w stanie pokazywać swoje zdjęcia panoramiczne.

 • Fotograf ślub Poznań

  Zalecamy zajrzeć na moją witrynę www i zapoznać się z moją ofertą przedstawiającą zdjęcia ślubne Poznań. Niezwykle ważny jest wybór fotografa, który w kompetentny sposób dostrzeże wszystkie najznamienitsze momenty Waszego ślubu. Może być z Wami już w trakcie przygotowań do ślubu, podczas jej trwania, oraz całe wesele. Gwarantujemy idealne sesje na otwartym powietrzu, a także w naszym studio. Sprzęt znanych producentów gwarantuje Wam znakomitą jakość otrzymanych zdjęć. Dostaniecie je w postaci plików, lub jako tradycyjne odbitki w ujmującym foto albumie. Fotografia ślubna Poznań to zapewnienie rzetelności, zadowolenia i doskonała pamiątka.

  Kategorie:
  Firmy » Fotografia
  Społeczeństwo » Ślub i wesele
  Hobby » Fotografia

  data: 12.03.2012 | adres: http://www.slubnefotografie.eu | słowa kluczowe: fotografia ślubna Poznań zdjęcia ślubne | czytaj więcej »

 • Poznań

  Aktualnie kłopotliwie jest odnaleźć dobrego fotografa. Dokładnie, dlatego gdy poszukujesz wykwalifikowanego fotografa – powinieneś wiedzieć, że to właśnie nasz fotograf jest w pełni doświadczony i robi tylko najlepsze zdjęcia w wielu jego typach. Fotograf ślub proponuje klientom zrobienie pewnych zdjęć za pomocą jakościowego sprzętu, jaki oferuje klientom pod względem oprawy profesjonalne zdjęcia. Fotograf przygotował specjalnie dla nas stronę na której uzyskacie opcję zobaczenia portfolio fotografa, dzięki temu będziecie mieli możliwość sprawdzić naszykowane jego prace. Fotografia ślubna Poznań jaką oferuje wam fotograf jak sama nazwa przedstawia zrobiona jest tylko na terenie Poznania. Prócz zdjęć ślubnych znajdziecie także w ofertach jego również inne kategorię zdjęć, jak na przykład fotografie dziecięce. Następnie musisz wiedzieć, że fotografia tego typu proponowane są do zrobienia w doskonałych oraz niskich cenach.

  Kategorie:
  Hobby » Fotografia
  Firmy » Fotografia
  Społeczeństwo » Ślub i wesele

  data: 28.02.2012 | adres: http://www.fotbit.pl | słowa kluczowe: fotografia ślubna zdjęcia ślubne Poznań fotograf | czytaj więcej »

 • Strony:
katalogi seo | katalogi stron | katalog stron | spis katalogów

Katalog Informatyczny