Katalog stron

Strony informatyczne

Kategoria Psychoterapia

Poniżej przedstawiamy wszystkie kategorie oraz strony znajdujące się w kategorii Psychoterapia.

 • Terapia małżeńska gdańsk

  Już dziś skorzystaj z najlepszej jakości usług pani Sylwii Hofman, które poparte są sporym doświadczeniem. Dzięki olbrzymiej wiedzy, jak również doświadczeniu jest ona w stanie proponować utrzymane na najwyższym poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) a także dla firm. Jesteś w stanie korzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak również odkrywanie typu osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Co więcej pragnąc trafić do jak największego zgromadzenia osób prowadzi także konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Depresje

  Obecnie depresja jest coraz bardziej poważnym zjawiskiem społecznym. Najzwyczajniej w świecie już nawet dzieci chorują na nią. A przecież nieleczona depresja może zakończyć się samobójczą śmiercią. I choćby z tego powodu definitywnie nie można bagatelizować stanów depresyjnych. Jeśli zatem cierpisz na depresję, możliwie jak najszybciej powinieneś iść do psychiatry. Tylko i wyłącznie psychiatra dobrze wie co trzeba robić, abyśmy mogli znowu cieszyć się życiem. Życie jest bardzo krótkie, zatem należy dbać o nie.

  Kategorie:
  Zdrowie i Uroda » Choroby
  Zdrowie i Uroda » Psychoterapia
  Zdrowie i Uroda » Psycholodzy

  data: 28.01.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Jak pokonać tremę

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać specyficzną grupę zawodową tzn. artystom, którzy w swojej pracy muszą nieustannie zmagać się z wieloma zagadnieniami. Otoczenie artystów opieką psychologiczną, pozwala pokonać problemy związane tj. trema warsztaty Kraków , jaka pojawia się u osób, które mają publiczne występy. Podejmujemy współpracę z artystami kształtującymi swoje ambicje zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem dążymy na szczyt. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości rzeczywistego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najwłaściwszego funkcjonowania we obecnych czasach utalentowanych artystów w różnym wieku. Wspólnie odpowiemy na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji aktorów i muzyków prowadząc warsztaty grupowe.

 • Psychoterapia par i małżeństw

  Psychoterapia Par Warszawa Informacje o psychoterapii małżeńskiej oferowanej w centrum Warszawy. Na stronie można przeczytać o tym, w jakich okolicznościach terapia małżeńska jest pomocna i komu może pomóc; oraz zapoznać się z podstawowymi informacjami o stosowanej metodzie terapeutycznej oraz przeczytać o kwalifikacjach terapeutów. Terapia par przeznaczona jest dla małżeństw i par przeżywających poważne trudności i borykających się z kryzysem, ale również dla tych, które w psychoterapeutycznej pracy nad związkiem poszukują sposobów jej wzrostu i pełniejszej satysfakcji.

 • Logopeda Wałbrzych

  Logopeda jak również psychoterapeuta to specjaliści jakich odnajdą Państwo na opisywanej tu stronie www. Jest to strona, która przedstawia ofertę Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Centrala poradni mieści się na Dolnym Śląsku w miejscowości Wałbrzych. Propozycja poradni skierowana jest jednak nie tylko do mieszkańców Wałbrzycha, lecz również osób mieszkających w innych miastach, na terenie całej Polski. Poradnia psychologiczna oferuje bowiem porady psychologa online. W ofercie jest na przykład terapia dzieci metodą bobath. Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to właściwe wyjście dla osób szukających logopedy bądź psychologa.

  Kategorie:
  Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
  Zdrowie i Uroda » Pomoc
  Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

  data: 22.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

 • Strony:
katalogi stron | katalog stron | pozycjonowanie | pozycjonowanie

Katalog Informatyczny