Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "pracownik"

 • Badania opinii pracowników

  W skład proponowanych przez nas usług ulepszamy oraz usprawniamy spójny i efektywny rozwój firmy. Odnosi się to nie tylko struktur i procesów funkcjonujących w firmie, ale również jej największego kapitału i źródła potencjału, czyli pracowników. Aby wcielić w życie te kwestie, wieloletni pracownicy naszej firmy zdiagnozują i doradzają. Duży nacisk kierujemy na ulepszanie zdolności międzyludzkich klientów, komunikację interkulturową oraz współpracę w zespołach. Nie bez znaczenia jest także budowanie angażowania pracowników, tworzeniem kultury organizacyjnej, ulepszania współpracy w zespole oraz komunikacją przedsiębiorstwa 1182
 • E-rekrutacja

  Jak wynika z badania realizowanego przez Millward Brown SMG/KRC Poland*, już prawie co czwarty HR-owiec Rekruter korzysta z jakiegoś systemu rekrutacyjnego (z ang. ATS – Applicant Tracking Solution) z ang. ATS – Applicant Tracking Solution Najczęściej narzędzia typu Applicant Tracking Solution Applicant Tracking System wykorzystywane są one w dużych firmach, ale ich zalety doceniają również rekruterzy Specjaliści ds. HR z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Millward Brown SMG/KRC Poland, wśród ponad 500 HR-owców rekrutujących przez Internet, z różnego rodzaju ATS-ów korzysta 17% małych firm (zatrudniających od 10 do 50 pracowników, 21% średnich przedsiębiorstw (51-250 pracowników) i prawie co 3. duża firma (ponad 250 zatrudnionych). Najczęściej wykorzystywanym systemem jest eRecruiter, którego pomysłodawcą i dystrybutorem jest Grupa Pracuj – wskazał go prawie co drugi badany (46%), deklarujący korzystanie z systemu ATS (Applicant Tracking Solution). eRecruiter oferowany jest przez Grupę Pracuj od 2009 roku. Umożliwia szybkie przygotowanie i publikację ogłoszeń rekrutacyjnych na firmowej stronie www, w intranecie, w portalu Pracuj.pl oraz innych internetowych serwisach rekrutacyjnych. Daje też możliwość zbierania aplikacji aplikacji kandydatów za pomocą skonstruowanego przez rekrutera formularza aplikacyjnego, a nie poprzez skrzynkę e-mail, co znacznie ułatwia weryfikację doświadczenia zawodowego i umiejętności kandydatów już na pierwszym etapie naboru. Pozwala to też na szybkie zbudowanie wewnętrznej bazy CV CV kandydatów.
  Kategorie:
  Biznes i Ekonomia » Doradztwo
  Biznes i Ekonomia » Praca

  data: 19.10.2012 | adres: http://erecruiter.pl | słowa kluczowe: Ats E-rekrutacja Rekrutacja pracowników | czytaj więcej »

 • Rejestracja czasu pracy

  Czy należałoby zainwestować w rejestratory czasu pracy? Czy są to narzędzia, które pozwolą na dokładną analizę czasu pracy naszych podwładnych? Okazuje się, że tak. Pracodawcy nie zdają sobie bowiem sprawy z tego, jak dużo pieniędzy trwonią z przyczyny spóźnień swoich pracowników. Dzięki rejestratorom czasu pracy można szczegółowo sprawdzić, czy dany pracownik spóźnia się do pracy i czy opuszcza swoje stanowisko pracy przed czasem. Więcej szczegółowych informacji o rejestratorach czasu pracy można wyszukać pod adresem www.realand.pl.
  Kategorie:
  Firmy » Elektronika
  Firmy wg branż » Elektronika
  Biznes i Ekonomia » Praca

  data: 08.07.2012 | adres: http://www.realand.pl | słowa kluczowe: czas pracy firma pracownik ewidencja rejestracja | czytaj więcej »

darmowe katalogi | darmowe katalogi | katalogi stron | pozycjonowanie
Strony:

Katalog Informatyczny